Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   RoadX

Літня шина RoadX RXMotion U11 245/45 R19 102Y

Фото - Шини RoadX RXMotion U11 245/45 R19 102Y
Відео 3Фото 6
Виберіть розмір шин
RoadX RXMotion U11 245/45 R19 102Y
Сезон
літня
Тип
легкова / SUV
Ширина
245 мм
Профіль
45 %
Посадковий діаметр
19 "
Індекс навантаження
102
Індекс швидкості
Y
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
асиметрична
Дата додавання на E-Katalog
червень 2021
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RoadX 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RoadX.

Купити RoadX RXMotion U11 245/45 R19 102Y

Усі ціни 6 →

Roadx RXMotion U11 245/45 R19 102Y XL

Tireshop.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
3 557 грн.

Шина Roadx RXMotion U11 245/45 R19 102Y XL

Garazh.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
3 491 грн.

Roadx RXMotion U11 245/45 R19 102Y XL

Primeshyna.com.uaМенше року
(Чернівці)
Поскаржитись
3 648 грн.

Roadx RXMotion U11 (245/45R19 102Y)

Mastershina.comЗ нами 5 років
(Київ)
Поскаржитись
7 655 грн.

Roadx RXMotion U11 245/45 R19 102Y XL

Shinshtab.com.uaЗ нами 6 років
(Харків)
Поскаржитись
3 391 грн.

Шина Roadx RXMotion U11 245/45 R19 102Y XL

Маркетплейс: Rozetka.ua  a-gik З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 875 грн.

Динаміка цін на RoadX RXMotion U11 245/45 R19 102Y

Модификації RoadX RXMotion U11 245/45 R19 102Y

Ціни на RoadX RXMotion U11 245/45 R19 102Y
RoadX RXMotion U11 245/45 R19 99Y від 2 956 грн.1 пропозиція
RoadX RXMotion U11 245/45 R19 102W від 4 362 грн.2 пропозиції
RoadX RXMotion U11 245/45 R19 102W Run Flat від 4 227 грн.7 пропозицій
RoadX RXMotion U11 245/45 R19 102Y від 3 391 грн.6 пропозицій
Відеоогляди