Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   RoadX

Літня шина RoadX RXMotion U11 255/35 R19 97Y Run Flat

Фото - Шини RoadX RXMotion U11 255/35 R19 97Y Run Flat
Відео 3Фото 6
Виберіть розмір шин
RoadX RXMotion U11 255/35 R19 97Y Run Flat
Сезон
літня
Тип
легкова / SUV
Ширина
255 мм
Профіль
35 %
Посадковий діаметр
19 "
Індекс навантаження
97
Індекс швидкості
Y
Спрямованість
неспрямований
Симетричність
асиметрична
Run Flat
Дата додавання на E-Katalog
березень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити RoadX RXMotion U11 255/35 R19 97Y Run Flat

RoadX RX Motion U11 (255/35R19 97Y Run Flat)

Вигідні ціни. Без передоплати. Працюємо з ПДВ. Акції та Знижки. Швидка доставка. Самовивіз в Одесі.
Avtopik.uaЗ нами 8 років
(Одеса)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
4 041 грн.

Roadx RXMotion U11 (255/35R19 97Y RunFlat)

Autoshini.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
3 754 грн.

RoadX RX Motion U11 255/35 R19 97Y Run Flat

Бренд - RoadX ;Сезон - Літні;Тип авто - Позашляховик;RunFlat - Так;Ширина - 255;Профіль - 35;Діаметр - 19;Індекс навантаження... ще- 97;Індекс швидкості - Y;
Gumma.uaЗ нами 5 років
(Харків)
Поскаржитись
3 962 грн.

Шини RoadX RX Motion U11 255/35 ZR19 97Y Run Flat

Shinportal.comЗ нами 7 років
(Запоріжжя)
Поскаржитись
3 807 грн.

RoadX RX Motion U11 255/35 R19 97Y XL Run Flat

Країна виробнитства: Китай. Рік виробнитства: 2025.
Guma.com.uaЗ нами 3 роки
(Мукачево)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
4 202 грн.

Динаміка цін на RoadX RXMotion U11 255/35 R19 97Y Run Flat

Модификації RoadX RXMotion U11 255/35 R19 97Y Run Flat

Ціни на RoadX RXMotion U11 255/35 R19 97Y Run Flat
RoadX RXMotion U11 255/35 R19 96Y від 4 007 грн.4 пропозиції
RoadX RXMotion U11 255/35 R19 96Y Run Flat від 3 893 грн.4 пропозиції
RoadX RXMotion U11 255/35 R19 97Y Run Flat від 3 754 грн.5 пропозицій
Відеоогляди