Каталог   /   Клімат, опалення та водопостачання   /   Водопостачання та насоси   /   Заглибні (дренажні) насоси   /   Rudes

Заглибний насос Rudes DRQ 370F

Фото - Заглибний насос Rudes DRQ 370F
Rudes DRQ 370F
відцентровийпоплавковий вимикач
8 м³/год
7 м
10 м³/год
9 м
Основне
Призначеннябрудна вода
Характеристики
Макс. продуктивність8000 л/год / максимальна /
Макс. напір7 м / максимальний /
Принцип діївідцентровий
Макс. глибина занурення5 м
Максимальний розмір частинок15 мм
Макс. t рідини40 °С
Показник рН4 – 10
Поплавковий вимикач
Система всмоктуванняодноступінчаста
Вих. отвір підключення/патрубок1 1/4"
Двигун
Потужність400 Вт
Джерело живленняелектричний
Напруга230 В
Інше
Клас захисту (IP)X8
Країна походження брендуУкраїна
Матеріал корпусанержавіюча сталь / + чавун /
Матеріал крильчатки / шнекачавун
Габарити170х380 мм
Офіційний сайтwaterpump.com.ua
Дата додавання на E-Katalogсерпень 2017
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rudes 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rudes.
Як вибрати занурювальний (дренажний) насосРозбираємось в особливостях роботи дренажних насосів, їх типах та головних параметрах, які треба враховувати при виборі.

Купити Rudes DRQ 370F

Усі ціни 8 →

Насос дренажний Rudes Drq 370F

Тип: глибинні насоси / Потужність, кВт: 0.4 / Продуктивність, л/год: 8000 / Висота подачі, м: 7 / Максимальна температура води, ° C: 40
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 681 грн.

Дренажно-фекальний насос Rudes DRQ 370F 4820224010311

Smart-buy.com.uaЗ нами 2 роки
(Бровари)
Поскаржитись
3 102 грн.

Насос занурювальний дренажний RUDES відцентровий DRQ370F 400Вт Hmax 6.5м 8м³/ч для чистої води DG-00204

Drop.uaЗ нами 2 роки
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
3 086 грн.

Rudes Rudes DRQ 370F

ВенконЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Дренажно-фекальний насос Rudes DRQ 370F

Маркетплейс: MAUDAU  Smart-buy З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
ще 3 пропозиції

Динаміка цін на Rudes DRQ 370F

Модификації Rudes DRQ 370F

Ціни на Rudes DRQ 370F
Rudes DRQ 370F від 2 681 грн.8 пропозицій
Rudes DRQ 450F від 2 890 грн.6 пропозицій
Відеоогляди