Чехол Samsung Dual Layer Cover for Galaxy J2
Samsung Dual Layer Cover for Galaxy J2 |
Цвет | | Тип | защитный чехол | Совместимость | Galaxy J2 | Материал | силикон с пластиком | Задняя крышка | матовая | Внешние габариты | 146x76.3x11.4 мм | Вес | 29 г | Официальный сайт | samsung.com | Дата добавления на E-Katalog | июнь 2019 | Маркировка производителя | EF-PJ250CBEGRU
EF-PJ250CFEGRU
EF-PJ250CLEGRU Еще ↓EF-PJ250CPEGRU
EF-PJ250CWEGRU
EF-PJ250
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Samsung 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Samsung.
|
| Аксесуар для смартфона Samsung Dual Layer Cover White (EF-PJ250CWEGRU) forСумісність: Samsung J250 Galaxy J2 2018 / Тип: накладка на задню частину / Матеріал: TPU (Термополиуретан) / Колір: білий Stylus.uaС нами более 10-ти лет (Киев) Гарантия: от производителя Пожаловаться | | 383 грн. | | |
|
| Чохол Samsung for J2 J250 2018 - Dual Layer Pink (EF-PJ250CPEGRU) EF-PJ250Оригінальний чохол-накладка для Samsung J2 (2018). Якщо сумніваєтеся в своїй обережності при щоденному використанні смартфону... еще, то сміливо обирайте даний чохол, який є простим рішенням для збереження зовнішнього вигляду вашого гаджету. Аксесуар повністю відповідає моделі, тому має всі необхідні отвори для камери, клавіш та портів. Чохол легко одягається на пристрій, а також не додає йому зайвих сантиметрів. Чохол приємний на дотик, а також має універсальний дизайн, який підійде для багатьох образів. Официальный партнер Samsung Ktc.ua (Ровно) Гарантия: от производителя Пожаловаться | | 81 грн. | | |
|
| Чохол Samsung J2 2018 EF-PJ250CWEGRU Dual Layer Cover WhiteЧохол Samsung J2 2018 EF-PJ250CWEGRU Dual Layer Cover White Официальный партнер Samsung Nimpha.ua (Черновцы) Гарантия: 12 мес. Пожаловаться | | 399 грн. | | |
|
| Samsung Galaxy J250 J2 2018 Dual Layer Cover EF-PJ250CLEGRUGALAXY J250 J2 2018 DUAL LAYER COVER це надійна захисна накладка від компанії Samsung. Вона враховує всі особливості констру... ещекції Galaxy J2 (2018), щільно фіксується на корпусі, не перешкоджаючи вільному доступу до камери і всіх функціональних роз'ємів. Для клавіш передбачені пилозахисні дублікатори. Має двусоставности компоновку, де на силіконову основу зверху надітий міцний полікарбонатний панцир. Зовнішнє покриття приємно на дотик і не ковзає в руці. Накладка захищає тильноу і бічну грані корпусу від бруду і подряпин, пом'якшує удар в разі падіння, а також утворює невеликий бортик над рівнем лицьовій панелі. Официальный партнер Samsung Mta.ua (Киев) Гарантия: 12 мес. от производителя Пожаловаться | | 179 грн. | | |
|
| Аксесуар для смартфона Samsung Dual Layer Cover Pink (EF-PJ250CPEGRU) for Сумісність: Samsung J250 Galaxy J2 2018 / Тип: накладка на задню частину / Матеріал: TPU (Термополиуретан) / Колір: рожевий Stylus.uaС нами более 10-ти лет (Киев) Гарантия: от производителя Пожаловаться | | 383 грн. | | |
Динамика цен на Samsung Dual Layer Cover for Galaxy J2