Каталог   /   Мала побутова техніка   /   Кухня   /   Міксери й блендери   /   Sencor

Блендер Sencor SBU 7877CH золотистий

Фото - Міксер Sencor SBU 7877CH золотистий
Фото 19
Sencor SBU 7877CH
золотистий чорний
Колір
Тип пристрою
стаціонарний блендер
Основна чаша
1.5 л
Об'єм шейкера
700 мл
Потужність
1500 Вт
Кількість швидкостей
1
Імпульсний режим
Вакуумний насос
Передустановлені програми
суп
смузі
колка льоду
борошно і горіхи
Ємності
основна чаша
Шейкер (дорожня чаша)
1 шт.
Джерело живлення
мережа
Основний матеріал чаші
пластик / тритан /
Дисплей
Довжина кабелю
1.1 м
Дата додавання на E-Katalog
квітень 2019
Шість програм подрібнення продуктів, включаючи можливість зберігання в вакуумі. Автоматичне визначення встановленої чаші і вакуумної насадки.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sencor 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sencor.

Купити Sencor SBU 7877CH золотистий

Усі ціни 6 →

Блендер стаціонарний Sencor SBU 7877CH 78851035

Імпульсний режим - візьміть потужність під контрольІмпульсний режим - поширена функція в блендерах, але для чого він насправд... щеі потрібен? Блендер в імпульсному режимі по черзі сповільнює і прискорює обертання ножа. Ця функція дає користувачеві більше контролю над лезом. Імпульсний режим ідеально підходить, коли продукти в блендері потрібно подрібнювати поступово або вони занадто тверді для безперервної роботи. Імпульсний режим зазвичай запускається натисканням спеціальної кнопки для цього завдання.Подрібнення льоду - ідеально охолоджені напоїХочете готувати напої з льодом, але не знаєте, як обробити лід так, щоб він помістився в посудину? Завдяки функції подрібнення льоду ця проблема більше не існуватиме. Блендер дозволить вам подрібнити лід на дрібні шматочки, які легко помістяться в будь-яку посудину, і ви та ваші друзі зможете насолоджуватися охолодженим напоєм.Вакуумний блендерSencor SBU 7876GD - це автоматичний вакуумний блендер з посудиною Tritan без вмісту BPA, 8 ножами з нержавіючої сталі з титановим покриттям і двигуном потужністю 1500 Вт. Змішування під вакуумом максимально зберігає цінні поживні речовини, а також свіжий смак і аромат інгредієнтів. Це все завдяки тому, що при змішуванні під вакуумом смузі створюються практично без повітря. Завдяки попередньо встановленим програмам прилад працює повністю автоматично. Знімні частини можна мити в посудомийній машині. Механізм безпеки дозволяє блендеру запускатися тільки тоді, коли всі деталі правильно зібрані.Пляшки TritanМіцні, довговічні пляшки підходять для будь-якої ситуації. Ви можете взяти їх з собою в дорогу, на роботу або в школу. Завдяки надійній системі
Saren.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
6 714 грн.

Блендер стаціонарний Sencor SBU 7877CH

Блендер стаціонарний Sencor SBU 7877CH — потужний кухонний прилад 1500 Вт з максимальними обертами до 28 000 об/хв та електро... щенним ступінчатим регулюванням на 7 рівнях для точного контролю консистенції; чашa Tritan 1,5 л витримує температуру і удари, пляшки 0,7 л зручні для переноски й придатні для миття в посудомийній машині; функції пульсу та подрібнення льоду дозволяють готувати коктейлі, смузі,
Semtech.com.uaМенше року
(Луцьк)
Поскаржитись
6 710 грн.

Блендер чашковий Sencor SBU 7877CH 1,5 л 2 пляшки Генератор вакууму DROSSBU7877CH

Novateh.com.uaМенше року
(Новояворівськ)
Поскаржитись
6 732 грн.

Блендер стаціонарний Sencor SBU 7877CH

Стаціонарний блендер Sencor SBU 7877CH оснащений потужним двигуном 1500 Вт і високоякісними ножами з титановим покриттям, що... щезабезпечує ефективне змішування та подрібнення різноманітних інгредієнтів. Відмінною особливістю є мультициклонна технологія, яка дозволяє досягти максимально однорідної текстури смузі, супів або соусів. Блендер має 7 швидкостей та імпульсний режим для точного контролю процесу, що робить його універсальним у використанні. Вакуумна функція з посудиною Tritan без BPA дозволяє зберегти максимальну кількість поживних речовин та смакових якостей продуктів, створюючи напої з низьким вмістом повітря. Автоматичне визначення аксесуарів та попередньо встановлені програми (змішування смузі, коктейлі, подрібнення льоду, супи, горіхи) забезпечують комфортну роботу без додаткових налаштувань. Матеріал Tritan гарантує довговічність та безпечність у використанні. Блендер оснащений механізмом безпеки, нековзними ніжками і знімними частинами, що легко мити в посудомийній машині. Компактний дизайн і широкий набір аксесуарів, включно з контейнерами для фрешів і вакуумним блоком, роблять цей пристрій ідеальним для щоденного використання у будь-якій кухні.
Redprice.saleЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
6 707 грн.

Блендер стаціонарний Sencor SBU 7877CH

Tomdom.in.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
6 713 грн.

Блендер стаціонарний Sencor SBU 7877CH

Стаціонарний блендер Sencor SBU 7877CH оснащений потужним двигуном 1500 Вт і високоякісними ножами з титановим покриттям, що... щезабезпечує ефективне змішування та подрібнення різноманітних інгредієнтів. Відмінною особливістю є мультициклонна технологія, яка дозволяє досягти максимально однорідної текстури смузі, супів або соусів. Блендер має 7 швидкостей та імпульсний режим для точного
Timesport.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
6 704 грн.

Динаміка цін на Sencor SBU 7877CH золотистий

чудова модель, дуже сподобалося
22 жовтня 2022
Купуйте і не пожалієте. Але чоловік придбав такий самий у Чехії за 3000 клоун.
Потужний, зручний та сучасний. Одні плюси.
Ні
Додати відгук

Модификації Sencor SBU 7877CH

Ціни на Sencor SBU 7877CH
Sencor SBU 7877CH золотистийвід 6 704 грн.6 пропозицій
Sencor SBU 7878BK чорнийвід 6 799 грн.7 пропозицій
Програми:
• смузі (50 секунд) використання з шейкером
• екстра смузі (60 секунд) використання з основною чашею
• борошно і горіхи (70 секунд) використання з основною чашею
• суп і соте (140 секунд) використання з основною чашею
• живильний коктейль (70 секунд) використання з шейкером
• подрібнення льоду (60 секунд) використання з основною чашею