Каталог   /   Спорт і активний відпочинок   /   Стрімінг і блоги Youtube   /   Action камери   /   SJCAM

Action камера SJCAM SJ4000 WiFi

Фото - Action камера SJCAM SJ4000 WiFi
Відео 33Фото 14
SJCAM SJ4000 WiFi
HD:1280x720 пікс. 60 к/с
Full HD:1920x1080 пікс. 30 к/с
Quad HD:не підтримує
Ultra HD:не підтримує
Кут огляду:170 °
Комплект:бокс, на шолом
Акумулятор:знімний, 900 мАгод
Вага:59 г

Екшн-камера з розряду доступних пропозицій в класичному моноблочному формфакторі. Від класики жанру в особі SJCAM SJ4000 модель відрізняється наявністю на борту бездротового модуля передачі даних Wi-Fi, за допомогою якого камера тримає зв'язок з мобільними гаджетами і управляється дистанційно. Диригентом технологічного оркестру моделі виступає 12 МП сенсор зображення. SJCAM SJ4000 WiFi здатна похвалитися підтримкою відеозйомки в FullHD форматі (при 30 к/с) і HD-роздільній здатності (при 60 к/с).

Також камера робить фотознімки в максимальній роздільній здатності 4000х3000 пікселів. В інших амплуа модель можна експлуатувати як відеореєстратора і засоби для зйомки таймлапсів. В ряду конструктивних особливостей екшн-камери окремо стоїть оснащеність півторадюймовим екранчиком з роздільною здатністю 960х240 пікселів. Окремий привід для гордості — багатий комплект всіляких кріплень і аксесуарів. Силоньок акумуляторної батареї камери (900 мАгод) вистачає на безупинний 2-годинний процес відеозйомки.

Всі характеристики
Характеристики SJ4000 WiFi
Основне
Типaction камера
Тип корпусафронтальна (звичайна)
Різьба 1/4" (для штатива)
Захист від пилу та вологи боксуIP68 / занурення до 30 м /
Зйомка
Зйомка HD (720p)1280x720 пікс. 60 к/с
Зйомка Full HD (1080p)1920x1080 пікс. 30 к/с
Зйомка Quad HDне підтримує
Зйомка Ultra HD (4K)не підтримує
Кут огляду170 °
Запис звуку
Кількість мегапікселів12
Роздільна здатність фото4000x3000 пікс.
Можливості зйомкиtime lapse
Функції та можливості
Дисплей1.5 "
960x240 пікс.
ПідключенняWi-Fi
HDMI-вихід
Динамік
Макс. об'єм карти пам'яті64 ГБ
Акумулятор
Типзнімний
Модель акумулятораSJ-BAT-10
Ємність900 мАгод
Інше
Комплектаціязахисний бокс
кріплення на шолом
плоске кріплення
3-осьове кріплення
на кермо вело / мото (трубу)
затискач (кліпса)
ремінець для руки
Розміри59x41x30 мм
Вага59 г
Дата додавання на E-Katalogсічень 2015
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SJCAM 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SJCAM.

Купити SJCAM SJ4000 WiFi

Усі ціни 20 →

Экшн-камера SJCAM SJ4000 WiFi 2K (Black) SJ4000-W

Обновленная версия SJ4000 WiFi, экшн камера с водонепроницаемым кейсом, снимает 2K видео 1440, имеет встроенный дисплей 2,0"... щедля просмотра видео и настройки камеры, съемный аккумулятор, в стандартной комплектации имеет множество креплений. Основные особенности: Съемка 2К 1440P 30FPS; Цветной 2‑х дюймовый дисплей; Угол обзора 170°; Встроенный WIFI модуль; Время работы до 90 минут; Українська гарантія 12 міс. Бесплатная доставка по Украине без учета наложенного платежа
Motostuff.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 949 грн.

Екшн-камера Sjcam SJ4000 WI-FI Red

Екшн-камера Sjcam SJ4000 WI-FI Red — компактна водонепроникна камера з Wi‑FiЕкшн-камера SJCAM SJ4000 Wi‑Fi у червоному корпус... щеі — практичний і доступний вибір для тих, хто хоче фіксувати пригоди в русі. Пристрій оснащений якісним оптичним сенсором Aptina AR0330 і швидким процесором Novatek, що дозволяє записувати відео в роздільній здатності Full HD 1080p та робити знімки до 12 Мп. Вбудований модуль Wi‑Fi дає змогу керувати камерою з смартфона, переглядати кадри в реальному часі та швидко передавати матеріали. Компактні габарити, легка вага та водонепроникний корпус роблять цю камеру зручною для активного відпочинку, спорту та подорожей, де потрібна портативність і простота використання.Особливості, які варто знатиSJ4000 Wi‑Fi поєднує ширококутний об’єктив з кутом огляду до 170° та підтримку декількох відеорежимів (1080p, 720p, WVGA, VGA), що дає змогу захопити більше сцени в одному кадрі. Камера має водонепроникний корпус, розрахований на занурення до 30 метрів, тому підходить для підводної зйомки та використання в суворих погодних умовах. Є функції виявлення руху, автозапуск та циклічний запис, що робить пристрій універсальним для записи активності, а також для використання в ролі відеореєстратора. Вбудований 2,0" TFT LCD екран дозволяє швидко переглядати відзнятий матеріал, а змінний акумулятор полегшує експлуатацію в польових умовах.Чому SJCAM SJ4000 Wi‑Fi – найкращий вибір?SJCAM SJ4000 Wi‑Fi пропонує збалансований набір характеристик для початкового й середнього рівня користувачів: реалістична якість зображення завдяки сенсору Aptina AR0330, підтримка Full HD і широкий кут огляду для динамічних сцен. Наявність Wi‑Fi робить роботу з камерою інтуїтивною — підключення до смартфона забезпечує віддалене керування та миттєвий перегляд запису. Міцний водонепроникний корпус і сумісність з численними кріпленнями та аксесуарами дозволяють адаптувати камеру під різні види активностей: велосипед, автомобіль, підводні зйомки чи екстремальні спуски. Простий інтерфейс меню польською мовою та компактні розміри роблять SJ4000 зручною для щоденного використання.Характеристики товаруВиробникSJCAMМодельSJ4000 Wi‑FiКолірЧервонийСенсор зображенняAptina AR0330ПроцесорNovatek 96655Роздільна здатність відео1920×1080 (FHD), 1280×720 (60fps/30fps), 848×480, 640×480Роздільна здатність фото12 Мп / 8 Мп / 5 Мп / 3 МпКут огляду170°Дисплей2,0" TFT LCDАкумуляторЗмінний Li‑Ion 3.7V, 900 mAhПідтримка карт пам'ятіmicroSD / microSDHC / microSDXC до 32 ГБ (клас 10)ІнтерфейсиWi‑Fi, Micro USBВодонепроникністьКорпус до 30 мФункціїРежими фото/відео, сповільнена зйомка, автоспуск, виявлення руху, розпізнавання обличчя та посмішки, автоповорот зображенняАвтомобільний режимТак (автозапуск і циклічний запис)Розміри41 × 59.2 × 29.8 ммВага58 гХарактеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. Фотографії товару на сайті є простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду товару.
Saren.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
4 491 грн.

SJCAM SJ4000 WiFi камера чорна

Tehnoexpert.com.uaЗ нами 1 рік
(Львів)
Поскаржитись
4 529 грн.

Экшн-камера SJCAM SJ4000 WiFi 2K (Black) SJ4000-W

Обновленная версия SJ4000 WiFi, экшн камера с водонепроницаемым кейсом, снимает 2K видео 1440, имеет встроенный дисплей 2,0"... щедля просмотра видео и настройки камеры, съемный аккумулятор, в стандартной комплектации имеет множество креплений. Основные особенности: Съемка 2К 1440P 30FPS; Цветной 2‑х дюймовый дисплей; Угол обзора 170°; Встроенный WIFI модуль; Время работы до 90 минут; Українська гарантія 12 міс. Бесплатная доставка по Украине без учета наложенного платежа
Sjcam.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись

Екшн-камера Sjcam SJ4000 Wi-Fi Yellow

Екшн-камера Sjcam SJ4000 Wi-Fi Yellow — це надійний пристрій для активного відпочинку та зйомки у будь-яких умовах. Оснащена... щевисокоякісним сенсором AR0330 та процесором NTK96650, вона забезпечує запис у форматах 1080p та 720p із швидкістю до 60 кадрів за секунду, гарантуючи чітке та плавне відео. Широкий кут огляду 170 градусів дозволяє захопити максимальну кількість сцен у одному кадрі. Водонепроникний корпус до 30 метрів відкриває можливості для підводної зйомки та використання на снігу. Вбудований 2-дюймовий кольоровий дисплей полегшує налаштування та попередній перегляд матеріалу. Завдяки модулю Wi-Fi камеру можна дистанційно керувати через смартфон або планшет, переглядати відео у реальному часі та швидко передавати файли. Функція виявлення руху активує запис при детекції руху, а режим автозапуск перетворює її у ефективний відеореєстратор. Змінний акумулятор 900 мАг забезпечує тривалий час роботи, а додаткові аксесуари, такі як монтажні кріплення, ремені та адаптери, розширюють можливості використання. Камера підтримує карти пам’яті microSD до 32 ГБ для збереження великого обсягу відео. Ідеальна для спортивних активностей, подорожей та підводних досліджень, Sjcam SJ4000 Wi-Fi Yellow поєднує високі технічні характеристики з компактністю і зручністю.
Redprice.saleЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
3 809 грн.
ще 15 пропозицій

Динаміка цін на SJCAM SJ4000 WiFi

Огляд моделі на основі відгуків користувачів
Action камера SJCAM SJ4000 WiFi є недорогою альтернативою для тих, хто шукає базову екшн-камеру з доброю комплектацією та добротним складанням. Вона оснащена водонепроникним корпусом, що дозволяє знімати під водою, хоча якість звуку в боксі залишає бажати кращого. Камера має екран, що дозволяє відразу переглядати зняте відео, а також зручне управління. Якість відео для своєї цінової категорії є прийнятною, хоча бракує 60fps для більш плавної зйомки. Вона підходить для звичайних потреб, таких як реєстрація подій чи зйомка відео під час катання на мотоциклі. Загалом, SJCAM SJ4000 WiFi вартує своїх грошей і є хорошим вибором для тих, хто не потребує кінематографічної якості.
Переваги

Мінуси

1
3
8
17
хороша модель, сподобалося
24 січня 2015
Недорога альтернатива просунутим екшн-камерам. Камера маленька, непогана по можливостях, при цьому вартість тільки тішить. У комплекті йде водонепроникний корпус, в якому також можна писати і картинку і звук, щоправда, майже ніякий. У самій камері є екран, що теж корисно, можна відразу і дивитися, що виходить. Управління зрозуміле, розібратися нескладно. Встановлював її на кермо, маленька, ніяк не заважає, тримається міцно. І відео і звук нормальної якості, звичайно, не дотягує до лідерів ринку, але цілком прийнятні, поскаржитися не можу. Якщо потрібна кінематографічна картинка і чистий звук, треба шукати щось інше, а для звичайних потреб, реєстрації, зйомки відео підійде відмінно.
При зйомці в боксі звук просто огидний, точніше майже немає.
користуюся SJCAM SJ4000 WiFi місяць і більше рекомендую купити обов'язково
Камера однозначно вартує своїх грошей, аналогів просто не існує.
24 лютого 2015
Катаюсь на мотоциклі з цією камерою, ніяк не тішуся... нарізав уже три відео, якість можете оцінити самі: https://www.youtube.com/user/BaSHMeD?sub_confirmation=1
Відмінна комплектація, добротне складання, якість відео.
не хватає лише 60fps
Виктория Вероломовакористуюся SJCAM SJ4000 WiFi тиждень рекомендую купити обов'язково
відмінна річ
29 липня 2018
користуюсь 3 роки нарікань поки немає при тривалій зйомці підключаю повербанк через USB-встановив лінзу ЮВ від сіаомі-підійшла Камера однозначно коштує своїх грошей
якість відео як для такої цінової категорії можливість керування через смартфон
трохи забагато синяви
користуюся SJCAM SJ4000 WiFi більше року
Показано 3 з 33 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості action камери SJCAM SJ4000 WiFi:
• Залежно від комплектації у комплект може входити карта пам'яті на 32 Гб
Модифікація моделі:
• Модель SJ4000 — без Wi-Fi, FullHD, 60 кадрів/с, 12 Мп, дисплей 1.5"
• Модель SJ4000 WiFi — Wi-Fi, FullHD, 60 кадрів/с, 12 Мп, дисплей 1.5"
• Модель SJ4000 Plus — Wi-Fi, Ultra HD 2K, 120 кадрів/с, 12 Мп, дисплей 1.5"
• Модель SJ4000 Air — Wi-Fi, Quad HD+, 120 кадрів/с, 16 Мп, дисплей 2"
• Модель SJ5000 — без Wi-Fi, FullHD, 60 кадрів/с, 14 Мп, дисплей 2"
• Модель SJ5000 WiFi — Wi-Fi, FullHD, 60 кадрів/с, 14 Мп, дисплей 2"
• Модель SJ5000 Plus — Wi-Fi, FullHD, 240 кадрів/с, 16.3 Мп, дисплей 1.5"
• Модель SJ5000x Elite — Wi-Fi, UltraHD, 240 кадрів/с, 12 Мп, дисплей 2"