Каталог   /   Мала побутова техніка   /   Кухня   /   Кавоварки й кавомашини   /   Smeg

Кавоварка Smeg EMC02BLMEU чорний

Фото - Кавоварка Smeg EMC02BLMEU чорний
Фото 8
Smeg EMC02BLMEU чорний
Колір
Типеспресо (ріжкова)
Кавамелена
Програми і регулювання
Режимиподвійний еспресо
гаряча вода
Приготування молочних напоївручне
Регулюванняпопереднє змочування
об'єм напою
температури
тиску пари
жорсткості води
Характеристики
Порцій за 1 раз2 шт.
Резервуар для води1.7 л
Функції та можливостіпідігрів чашок / кавника
дисплей
2 бойлера
термометр
манометр
Тиск15 бар
Інше
Діаметр ріжка58 мм
Споживана потужність1650 Вт
Габарити (ШхВхГ)22х36х43.3 см
Довжина кабелю1 м
Вага12.8 кг
Офіційний сайтsmeg.com
Дата додавання на E-Katalogсерпень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Smeg 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Smeg.

Купити Smeg EMC02BLMEU чорний

Усі ціни 8 →

Кавомашина SMEG EMC02BLMEU (Black Matte)

.
Jabko.uaЗ нами 3 роки
(Львів)
Поскаржитись
61 799 грн.

Smeg EMC02BLMEU

Габарити упаковки (ВхШхГ)/54,5 х 28,8 х 55,5 см|Тип кави/Зернова, Мелена|Захист від випадкового включення/Ні|Комплектація/Кав... щеоварка, Контейнер для молока, Ріжок, Фільтр, Інструмент для очищення, Тестова смужка для перевірки жорсткості води, Інструкція, Гарантійний талон|Габарити (ВхШхГ)/36 x 22 x 43,3 см|Протикраплинна система/Ні|Лоток для збору крапель/Так|Кількість крема-фільтрів/2|Вага/12,8
COMFY.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
77 999 грн.

Кавоварка Smeg EMC02BLMEU

Denika.uaЗ нами більше 10-ти років
(Харків)
Гарантія: 6 міс.
Поскаржитись
86 865 грн.

Ріжкова кавоварка еспресо SMEG EMC02BLMEU

Justbuy.com.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: від магазину
Поскаржитись
82 219 грн.

Кавоварка Smeg EMC02BLMEU DEKSEMC02BLMEU

Novateh.com.uaМенше року
(Новояворівськ)
Поскаржитись
62 112 грн.
ще 3 пропозиції

Динаміка цін на Smeg EMC02BLMEU чорний

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Smeg EMC02BLMEU

Ціни на Smeg EMC02BLMEU
Smeg EMC02WHMEU білийвід 55 159 грн.13 пропозицій
Smeg EMC02EGMEU зеленийвід 62 112 грн.10 пропозицій
Smeg EMC02BLMEU чорнийвід 61 799 грн.8 пропозицій