Ручной отпариватель SOKANY AJ-2205
SOKANY AJ-2205 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог SOKANY 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели SOKANY.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить SOKANY AJ-2205
Все цены 22 →Ручний відпарювач SOKANY AJ-2205 темно-синій - 1200 Вт | 1 399 грн. |
Ручний відпарювач Sokany AJ-2205 Фіолетовий Нержавіюча сталь. Матеріал: Пл | 1 285 грн. |
Відпарювач для одягу Sokany AJ-2205 у фіолетовому кольорі. | 1 337 грн. |
Відпарювач ручний Sokany Aj-2205BL Garment Steamer 1200W Blue | 1 399 грн. |
Відпарювач ручний Sokany Aj-2205V Garment Steamer 1200W Violet | 1 399 грн. |
eще 17 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →