Каталог   /   Дім і ремонт   /   Меблі   /   Комп'ютерні крісла   /   Special4you

Комп'ютерне крісло Special4you Solano Office

Фото - Комп'ютерне крісло Special4you Solano Office
Відео 1Фото 16
Special4you Solano Office
сіткашкірозамінник
Колір
Призначеннядля відвідувачів
Макс. вага користувача130 кг
Розміри і вага
Висота спинки45 см
Ширина спинки у плечах45 см
Розміри сидіння (ШхГ)47x45 см
Висота сидіння45 см
Вага11.4 кг
Конструкція
Основаполози
Підлокітники
Висота від сидіння22 см
Матеріал
Матеріал сидінняшкірозамінник
Матеріал спинкишкірозамінник
Матеріал основиметал
Дата додавання на E-Katalogжовтень 2017
Маркування виробника
E5036

E5272

E5876

Ще
E5883

E5890

E5906

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Special4you 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Special4you.

Купити Special4you Solano Office

Усі ціни 89 →

Special4You Офісне крісло Special4You Solano office artleather Black (E5890)

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
3 599 грн.

Крісло SPECIAL4YOU Solano office artleather white (4744145015876) E5876

FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
3 998 грн.

Офісний стілець Special4You Solano office artleather white (E5876) E5876

+ 171 балів ITbox, Вид - для персоналу, 120 кг, Сидіння - тверде, тверді, 90, 45, нержавіюча сталь, білий
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
4 299 грн.

SPECIAL4YOU SOLANO OFFICE ARTLEATHER BLACK (E5890)

Pro100market.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
3 457 грн.

SPECIAL4YOU SOLANO OFFICE ARTLEATHER BLACK (E5890)

Vodogreyka.com.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
3 474 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Special4you Solano Office

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Special4you Solano Office

Ціни на Special4you Solano Office
Special4you Solano Office Mesh від 3 386 грн.50 пропозицій
Special4you Solano Office від 3 439 грн.89 пропозицій
Відеоогляди