Комп'ютерне крісло Special4you Solano Office
Відео 1Фото 16 |
Special4you Solano Office |
|
Огляд механізмів гойдання в комп'ютерних кріслах: плюси та мінуси кожного типуЯкі бувають механізми гойдання в комп'ютерних та офісних кріслах
Як вибрати комп'ютерне кріслоЩо необхідно враховувати, підбираючи комфортне комп'ютерне крісло за зростом та іншими факторами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Special4you 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Special4you.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Special4you Solano Office
Усі ціни 6 →Кресло Special4You Solano office artleather black (E5890) | 4 240 грн. |
Офісне крісло Special4You Solano office artleather White (E5876) | 5 998 грн. |
Крісло офісне Solano office artleather white | 5 998 грн. |
Кресло Special4You Solano office artleather white (E5272) | 4 340 грн. |
Кресло Special4You Solano office artleather Gray (E5883) | 4 340 грн. |
Кресло Special4You Solano office artleather beige (E5364) | 4 520 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →