Наушники
Tecno Hipods H3
Видео 9Фото 12 |
Tecno Hipods H3 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Tecno 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Tecno.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Tecno Hipods H3
Все цены 33 →Навушники TECNO Hipods H3 (4895180768019) Black | 1 299 грн. |
Bluetooth-гарнітура Tecno Hipods H3 Black (4895180768019) 4895180768019 | 1 499 грн. |
Наушники Tecno Hipods H3 Black (4895180768019) | 1 227 грн. |
Навушники TECNO Hipods H3 Black (4895180768019) 4895180768019 | 1 299 грн. |
Навушники TECNO Hipods H3 Black (4895180768019) | 1 299 грн. |
eще 20 предложений
Перед покупкою обов'язково варто приміряти навушники у магазині. Мені спочатку було все ок, але при тривалому прослуховуванні музики навушник починає натискати хрящ у вусі. За звучанням нічого особливого, немає писку на високих, але й басів виразних теж немає. Шумодавши середній, глушить не все. Прозорий режим взагалі не сподобався, чути все, як через трубу. Мікрофон ніякий – при прийомі дзвінка завжди відключаю нашники та відповідаю на телефоні. Заряд тримають мало, але швидко заряджаються. Кейс легко збирає подряпини. Вважаю, що ціна трохи завищена, краще доплатити гривень 500-600 та взяти щось із JBL Важко виділити Ціна не відповідає якості |
Добавить отзыв
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →