Бойлер Termopan TP-S 80
![]() |
Termopan TP-S 80 |
|
|
Класичний водонагрівач із бюджетної лінійки від бренду Termopan. Цей бойлер оснащений 80-літровим баком зі склокерамічним емалевим покриттям. На бак поширюється чотирирічна гарантія виробника. Нагрівання води виробляється ТЕНом потужністю 1500 Вт. Теплоелемент має відкриту «мокру» конструкцію. Нагрівач оснащений терморегулятором та магнієвим анодом. Бойлер Termopan TP-S 80 дозволяє регулювати нагрівання за допомогою поворотної ручки, яка винесена в самий низ, на монтажний майданчик ТЕНу.
Завдяки магнієвому аноду відбувається захист теплоелементу від накипу та корозії. Додатково запобігає появі іржі на оголених металевих поверхнях бака. На корпус винесено аналоговий індикатор температури із безпечним механічним пристроєм. Наявність термометра дозволить контролювати нагрів води навіть за відсутності електропідключення. Верхній поріг температури нагрівання води становить 77 °C. Заповнена ємність досягає температури 65 ° C за 206 хвилин. Для монтажу використовують настінне кріплення. Кронштейн вбудований у корпус. Міжосьова відстань отворів кріплення — 21 см. Напрямок підведення труб — знизу. Вага водонагрівача складає 21 кг.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Termopan 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Termopan.

Купити Termopan TP-S 80
| 3 798 грн. |
| 3 800 грн. | ![]() |
| 4 493 грн. |
| 4 503 грн. |
| 4 993 грн. |
Модификації Termopan TP-S 80
| Ціни на Termopan TP-S 80 |
|---|---|---|---|---|
| Termopan TP-S 100 | від 4 598 грн. | 3 пропозиції | ||
| Termopan TP-S 50 | від 3 800 грн. | 6 пропозицій | ||
| Termopan TP-S 80 | від 3 798 грн. | 5 пропозицій | ||