Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Мобільні аксесуари   /   Зарядки для ґаджетів   /   Tornado

Зарядний пристрій Tornado TD-14

Фото - Зарядний пристрій Tornado TD-14
Фото 4
Tornado TD-14
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Макс. потужність (USB)
10.5 Вт
Дата додавання на E-Katalog
листопад 2021
Додатково може комплектуватися кабелем
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tornado 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tornado.

Купити Tornado TD-14

Усі ціни 12 →

Мережевий зарядний пристрій Tornado TD-14 (1USB/2.1A/1м) + USB кабель Lightning- білий

Маркетплейс: Rozetka.ua  Timeless Touch З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
308 грн.

Зарядний пристрій 2in1 Tornado TD-14 1USB Type-C White

Маркетплейс: Rozetka.ua  ЗірочКапалай З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
185 грн.

Зарядний пристрій 2in1 Tornado TD-14 1USB Type-C Black

Маркетплейс: Rozetka.ua  ЗірочКапалай З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Зарядний пристрій 2in1 Tornado TD-14 1USB Lightning White

Маркетплейс: Rozetka.ua  ЗірочКапалай З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Зарядний пристрій 2in1 Tornado TD-14 1USB Type-C White

Маркетплейс: Rozetka.ua  M Energy З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
164 грн.
ще 7 пропозицій

Динаміка цін на Tornado TD-14