Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Маніпулятори   /   Мишки   /   Velocilinx
Мишка

Velocilinx Gaming Mouse

Фото - Мишка Velocilinx Gaming Mouse
Фото 3
Velocilinx Gaming Mouse
Колір
Тип пристроюмишка
Тип підключеннядротова
Технологіяоптична
Призначенняігрові
Сенсор та керування
Роздільна здатність сенсора10000 DPI
Кількість кнопок5
Бічні кнопки
Кнопка зміни DPI
Кількість коліс прокрутки1
Додаткові можливості
Симетричний корпус
Підсвічування корпусасиня
Підключення та живлення
КабельUSB-A
в обплетенні
Дата додавання на E-Katalogсічень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити Velocilinx Gaming Mouse

Velocilinx Мишка Velocilinx Gaming Mouse (VXGM-MS6B-10K-BK)

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 6 міс.
Поскаржитись
1 499 грн.

Velocilinx Six Button 10K DPI Gaming Mouse

Ігрова миша Brennus чорного кольору - це професійний інструмент нового покоління з максимальною точністю, комфортом і реакціє... щею. Створена, щоб продемонструвати ваші ігрові здібності, вона допоможе вам виділитися на змаганнях або серед друзів. Вона має п'ять програмованих кнопок і 1 кнопку перемикача DPI, яка дозволяє перемикати до 6 налаштувань DPI для підвищення точності прицілювання.
Idrop.com.uaМенше року
(Київ)
Поскаржитись
1 400 грн.

Миша Velocilinx Gaming Mouse (VXGM-MS6B-10K-BK)

Smartmag.biz.uaЗ нами 7 років
(Львів)
Поскаржитись
1 586 грн.

Миша Velocilinx Gaming Mouse (VXGM-MS6B-10K-BK)

Миша Velocilinx Gaming Mouse (VXGM-MS6B-10K-BK) — це ідеальний вибір для геймерів та користувачів, які цінують високу продукт... щеивність та надійність. Завдяки оптичному сенсору та можливості налаштування чутливості до 10 000 DPI, ви зможете насолоджуватися швидкою та точною роботою. Підсвічування додає стилю та атмосферності вашому робочому місцю або геймерському сетапу. Бажаєте купити мишу за
Tv-mir.com.uaЗ нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
2 051 грн.

Velocilinx Gaming Mouse (VXGM-MS6B-10K-BK) Мишка Gaming Mouse (VXGM-MS6B-10K-BK)

Миша Підключення:USB Сенсор: оптичний Роздільна здатність: 10000 dpi
Kvshop.com.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Гарантія: 1 міс. від виробника
Поскаржитись
2 047 грн.

Динаміка цін на Velocilinx Gaming Mouse