A4Tech Bloody L65 Max
Відео 9Фото 10 |
A4Tech Bloody L65 Max |
|
Ергономічна та зручна у використанні ігрова комп'ютерна мишка з високоточним сенсором, набором з 6 кнопок та невеликим вбудованим підсвічуванням. Це одна з найбільш доступних моделей в широкій геймерській родині Bloody від A4Tech, представлена на ринку в 2022 році. Насамперед звернемо увагу на те, що в основі A4Tech Bloody L65 Max знаходиться якісний оптичний сенсор з роздільною здатністю в межах 100 – 12000 DPI.
При цьому пристрій здатний забезпечувати високу точність і стабільність роботи навіть при різких прискореннях (до 35 G) або високій швидкості переміщення (250 ips). В «арсеналі» девайса передбачено відразу 6 кнопок, 2 з яких розміщені на бічній грані якраз під великим пальцем правої руки, а ще 2 - під колесом прокручування. Деякі кнопки можна програмувати за потребами користувача, при цьому в девайсі є вбудована пам'ять для зберігання подібних налаштувань. У конструктивному плані девайс отримав міцну, але легку внутрішню оболонку у вигляді сот, яка дозволила зменшити загальну вагу пристрою до 78 г. А поверх неї напівпрозора верхня кришка з RGB-підсвічуванням.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A4Tech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A4Tech.
Купити A4Tech Bloody L65 Max
Усі ціни 118 →A4Tech Bloody L65 Max Honeycomb L65 MAX BLOODY (HONEYCOMB) | 799 грн. |
Миша Bloody L65 Max | 1 399 грн. |
Мышка A4Tech L65 Max Bloody Stone Black L65 Max Bloody (Stone Black) | 855 грн. |
Мышь A4Tech Bloody L65 Max | 848 грн. |
Мишка A4Tech Bloody L65 Max | 885 грн. |