Эпилятор VGR V-705
Видео 2Фото 10 |
VGR V-705 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить VGR V-705
Все цены 24 →Епілятор VGR V-705 PINK для всього тіла, бездротовий, з підсвічуванням | 499 грн. |
Епілятор VGR V-705 GREEN для всього тіла, бездротовий, з підсвічуванням | 499 грн. |
Епілятор VGR V-705 Зелений Матал | 531 грн. |
Епілятор VGR V-705 Рожевий Метал | 531 грн. |
Жіночий епілятор для тіла VGR V-705. TI-903 Колір: рожевий | 494 грн. |
eще 19 предложений
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →