Блок питания Vinga VPS Gold V2 VPS-750GV2
Фото 5 |
Vinga VPS Gold V2 VPS-750GV2 2022 год80+ Gold |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Vinga 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Vinga.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Vinga VPS Gold V2 VPS-750GV2
Все цены 28 →Блок живлення Vinga 750W (VPS-750GV2) | 3 489 грн. |
Блок питания Vinga 750W (VPS-750GV2) | 3 489 грн. |
Блок питания Vinga 750w (vps-750gv2) | 3 654 грн. |
Блок живлення Vinga 750W (VPS-750GV2) | 3 641 грн. |
Vinga 750W VPS-750GV2 | 3 489 грн. |
eще 20 предложений
0 1 0 3 |
Кращий БП за ці гроші! Низька ціна. Два шлейфи під CPU і чотири шлейфи для живлення відеокарт (PCI-E). Модульний. 750 ватт. Стандарт 80+ Gold. Спробуйте найти краще! Недоліків немає. Читав, що нібито негнучкі кабелі, але це не так. Все підключилось ідеально. В комплекті немає інструкції, але все можна зрозуміти самому (або подивитись в інтернеті). Ano nimous: пользуюсь Vinga VPS-750GV2 менее месяца |
Вже не перший рік користуюсь блоками Вінга 750w. Через кредит довіри вирішив купити для нового комп'ютера більш потужний на 850. Комплект не поганий, працює тихо. Головний мінус це те що комп'ютер вимикається самостійно. Цю проблему помітив у RDR2. Через певний час комп'ютер перезавантажується. У подіях код 41. Шляхом виключення процесору, відеокарти та материнської плати з'ясувалось що проблема у бп. Займаюсь тим щоб повернути його. Комплект, рівень шуму Перезавантаження системи під навантаженням. Брак Leonardo Khapatko: пользуюсь Vinga VPS-850GV2 менее месяца |
Взяв на 850W, хоча мені такої потужності і не потрібно, просто на момент купівлі різниця в ціні з 750W була усього 100грн. Для тих хто розбирається в БЖ, якщо поглянути в середину одразу видно якість не відповідну своїй ціновій категорії, адже подібний БЖ мав би коштувати близько 5к грн. Повністю японські конденсатори, DC DC перетворювач, масивні радіатори, гідродинамічний підшипник вентелятора. Загалом той ще жир, добавити функцію fan-stop і це буде король усіх БЖ. DC DC перетворювач, японські конденсатори, 840W на лінію 12V, 80+ Gold, модульні кабелі-шлейфи, тиха вертишка на гідродинамічному підшипнику, комплектація як в преміальних БЖ. Чесно шукав, але не знайшов. Головний недолік - немає до чого прикопатись. Ігор: пользуюсь Vinga VPS-850GV2 более года |
Показано 3 из 4 отзывов
eще 1 отзыв
Модификации Vinga VPS Gold V2
Цены на Vinga VPS Gold V2 |
---|---|---|---|---|
Vinga VPS Gold V2 VPS-750GV2 | от 3 459 грн. | 29 предложений | ||
Vinga VPS Gold V2 VPS-850GV2 | от 3 959 грн. | 28 предложений | ||
Vinga VPS Gold V2 VPS-1000GV2 | от 4 449 грн. | 32 предложения |
РекомендуемСравнить в таблице →