Каталог   /   Клімат, опалення та водопостачання   /   Водопостачання та насоси   /   Заглибні (дренажні) насоси   /   Volks

Заглибний насос Volks V1300 DF (13623)

Фото - Заглибний насос Volks V1300 DF
Фото 4
Volks V1300 DF
продуктивніпоплавковий вимикачподрібнювач
Основне
Призначенняканалізація
Характеристики
Макс. продуктивність21000 л/год / максимальна /
Макс. напір10 м / максимальний /
Макс. глибина занурення5 м
Максимальний розмір частинок60 мм
Макс. t рідини40 °С
Захист від сухого ходу
Подрібнювач
Поплавковий вимикач
Система всмоктуванняодноступінчаста
Вих. отвір підключення/патрубок2"
Двигун
Потужність1300 Вт
Джерело живленняелектричний
Напруга230 В
Інше
Клас захисту (IP)68
Країна походження брендуНімеччина
Матеріал корпусанержавіюча сталь
Вага19.3 кг
Дата додавання на E-Katalogвересень 2019
Маркування виробника
13623

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volks 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volks.
Як вибрати занурювальний (дренажний) насосРозбираємось в особливостях роботи дренажних насосів, їх типах та головних параметрах, які треба враховувати при виборі.

Купити Volks V1300 DF

Усі ціни 15 →

Volks Volks Насос фекальний з ріжучим механізмом V1300 DF 1,3 кВт

Кліматична технікаЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
6 409 грн.

Насос фекальний з різальним механізмом VOLKS V1300 DF 1,3 кВт

Насос фекальний з ріжучим механізмом VOLKS V1300 DF 1,3 кВт – це насос потужністю 1.3 кВт, призначений для перекачування фе... щекальних, стічних та забруднених вод. Конструкція робочого колеса відкритого типу дозволяє перекачувати тверді частинки без засмічення насосної частини. Вмонтований ріжучий механізм забезпечує дроблення довгих і волокнистих частинок, запобігаючи їх намотування
Climatronic.uaЗ нами 1 рік
(Київ)
Поскаржитись
7 165 грн.

Насос фекальний з ріжучим механізмом VOLKS V1300 DF 1,3 кВт 8694900304190530

Насос фекальний з ріжучим механізмом VOLKS V1300 DF 1,3 кВт - це насос потужністю 1.3 кВт, призначений для перекачування фека... щельних, стічних і забруднених вод.Конструкція робочого колеса відкритого типу дає можливість перекачувати тверді частинки без засмічення насосної частини.Вмонтований ріжучий механізм забезпечує подрібнення довгих і волокнистих часток, запобігаючи їх намотуванню
Prostir-tepla.com.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Поскаржитись

Насос фекальный с режущим механизмом Volks V1300 DF 1,3 кВт 000013623

Насос фекальный с режущим механизмом Volks V1300 DF 1,3 кВт — это насос мощностью 1.3 кВт, предназначенный для перекачивания... щефекальных, сточных и загрязненных вод. Конструкция рабочего колеса открытого типа дает возможность перекачивать твердые частицы без засорения насосной части.Вмонтированный режущий механизм обеспечивает дробление длинных и волокнистых частиц, предотвращая их
Aqua-favorit.com.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись

Насос занурювальний фекальний VOLKS вихровий V1300DF 1300Вт Hmax 10м 21м³/ч для дуже брудної води 000013623 gz-000013623

Drop.uaЗ нами 2 роки
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
6 425 грн.
ще 10 пропозицій

Динаміка цін на Volks V1300 DF

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Volks V1300 DF

Ціни на Volks V1300 DF
Volks V 750 DF від 5 026 грн.21 пропозиція
Volks V1100 DF від 6 379 грн.15 пропозицій
Volks V1300 DF від 6 409 грн.20 пропозицій