Каталог   /   ТВ и видеотехника   /   Проекционное оборудование   /   Проекционные экраны   /   Walfix

Проекционный экран Walfix TLS 203x114 (TLS-7)

Фото - Проекционный экран Walfix TLS 203x114
Walfix TLS 203x114
Тип
разворачиваемый
Механизм разворачивания
мотор
Диагональ
92 "
Соотношение сторон
16:9
Ширина полотна
203 см
Высота полотна
114 см
Покрытие
матовое
Пульт ДУ
Дата добавления на E-Katalog
август 2018
Маркировка производителя
TLS-7

Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Walfix 2026 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Walfix.

Купить Walfix TLS 203x114

Все цены 37 →

Екран для проектора моторизований Walfix TLS-7

Екран для проектора моторизований Walfix TLS-7 Матове полотно із еластичного, високоякісного білого вінілу. Чорне окантуван... ещеня екрану (екстрадроп). Зворотний бік полотна чорного кольору. Стійкий до плісняви. Характеристики Walfix TLS-7: Діагональ: 92" Розміри області для проектування: 203х114 см Співвідношення сторін: 16:9 Коефіцієнт посилення: 1.2 Кут огляду: 170 градусів Колір корпусу: білий Довжина дроту: 2м Комплектація: екран, бездротовий пульт ДК, провід живлення з пультом керування Тип батареї ДК - А23 (немає в комплекті) Можливість кріплення на стіну та стелю
Pro-ekran.comС нами 7 лет
(Одесса)
Гарантия: от производителя
Пожаловаться
7 420 грн.

Екран моторизований Walfix 92" (203х114, 16:9) (TLS-7) TLS-7

Матове полотно з еластичного, високоякісного білого вінілу Чорна окантовка екрану (екстрадроп) Зворотний бік полотна чорного... ещекольору Стійкий до цвілі Коефіцієнт посилення: 1.2 Кут огляду: 170гр Колір корпусу: білий Довжина проводу: 2м Комплектація: екран, бездротовий пульт ДК, провід живлення з пультом керування Тип батареї ДК - А23 (немає в комплекті) Можливість кріплення на стіну і стелю
Click.uaС нами 4 года
(Киев)
Гарантия: 12 мес. от производителя
Пожаловаться
6 105 грн.

Проекційний екран Walfix TLS-7

+ 188 балів ITbox, Тип - моторизовані, спосіб кріплення - настінно-стельовий, тип проекції - пряма, тип конструкції - підвісн... ещеий, ширина екрана - 203 см, висота екрану - 114 см, формат - 16:9, Matte White
Itbox.uaС нами 8 лет
(Киев)
Пожаловаться
5 698 грн.

Проекційний екран Walfix 92 "(203х114, 16: 9) (TLS-7)

Форм-фактор: моторизований / Розмір: 203х114 см
Stls.storeС нами более 10-ти лет
(Киев)
Пожаловаться
5 104 грн.

Проекційний екран Walfix 92 "(203х114, 16: 9) (TLS-7)

Форм-фактор: моторизований / Розмір: 203х114 см
ЦифраС нами 9 лет
(Киев)
Пожаловаться
5 090 грн.
eще 20 предложений

Динамика цен на Walfix TLS 203x114

• Минимальная
• Средняя
• Максимальная