Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Мобільні аксесуари   /   Зарядки для ґаджетів   /   XO

Зарядний пристрій XO CC70

Фото - Зарядний пристрій XO CC70
Фото 8
XO CC70
Колір
Тип
автомобільне ЗП
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
30 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Huawei SuperCharge Protocol
OPPO VOOC
PPS, BC1.2, Apple2.4
Кабель в комплекті
USB C - USB C
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
метал
Габарити
47x25 мм
Вага
17 г
Дата додавання на E-Katalog
травень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити XO CC70

Усі ціни 17 →

XO CC70 mini Metal 30w PD USB-C fast charger black

Автомобільний зарядний пристрій XO CC70 mini Metal 30w PD USB-C fast charger black
AKS.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 6 міс.
Поскаржитись
163 грн.

Зарядний пристрій XO USB-C PD30W black (CC70.black) CC70.black

Тип - адаптер, Живлення - прикурювач автомобіля, Призначення - для планшета, для смарт годинника, для TWS навушників, для тел... щеефону, тип вихідного підключення - USB Type-C, Max - 3 А, 30 Вт, кількість USB портів - 1 x USB, швидка зарядка - Programmable PowerSupply (PPS), Quick Charge 2.0, Power Delivery 2.0, Quick Charge 3.0, Power Delivery 3.0, чорний
Brain.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
279 грн.

Зарядний пристрій XO USB-C PD30W black (CC70.black) CC70.black

+ 20 балів ITbox, Тип - адаптер, Живлення - прикурювач автомобіля, Призначення - для планшета, для смарт годинника, для TWS н... щеавушників, для телефону, тип вихідного підключення - USB Type-C, Max - 3 А, 30 Вт, кількість USB портів - 1 x USB, швидка зарядка - Programmable PowerSupply (PPS), Quick Charge 2.0, Power Delivery 2.0, Quick Charge 3.0, Power Delivery 3.0, чорний
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись

Автомобільний зарядний пристрій XO CC70 Black (CC70.black)

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Зарядний автомобільний XO CC70 1хType-C PD30W швидка зарядка для пристроїв Чорний

Маркетплейс: Rozetka.ua  X-mart З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
150 грн.
ще 12 пропозицій