Фонарик Yajia YJ-2881T
Yajia YJ-2881T |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Yajia 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Yajia.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Yajia YJ-2881T
Все цены 6 →Ліхтар Yajia YJ-2881 T YJ-2881 T black | 149 грн. |
Переносний ліхтарик YAJIA YJ-2881T | 1W 24SMD | сонячна батарея акумулятор | 299 грн. |
Портативний ліхтарик YAJIA YJ-2881T | 1W 24SMD | сонячна батарея | акумуля | 359 грн. |
Ліхтар YJ-2881 T | 119 грн. |
Ручний ліхтар Yajia YJ-2881T на акумуляторі, 1LED, 16SMD, бічне підсвічува | 277 грн. |
Ліхтар кемпінговий Yajia YJ2881T із сонячною панеллю Black (301826) | 489 грн. |
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →