Ящик для інструменту Yato YT-0884
![]() |
Yato YT-0884 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-0884
Усі ціни 9 →Yato YT-0884 | 1 419 грн. | ![]() |
Ящик для інструментів Yato YT-0884 46x20x18 см (YT-0884) | 1 387 грн. | ![]() |
| 1 909 грн. |
| 1 387 грн. |
Ящик для інструменту Yato YT-0884 | 1 940 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →