Уровень Yato YT-30060
Фото 3 |
Yato YT-30060 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Yato 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Yato.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Yato YT-30060
Все цены 7 →Уровень магнитный Yato 2 капсулы 400 мм (YT-30060) | 352 грн. |
Алюмінієвий рівень з магнітом YATO L= 40 см 2 капсули 1 ручка (YT-30060) | 342 грн. |
Рівень алюмінієвий з магнітом 400 мм, 1 ручка, 2 капсули YATO YT-30060 | 399 грн. |
Алюмінієвий рівень з магнітом YATO L= 40 см 2 капсули 1 ручка (YT-30060) | 376 грн. |
Алюмінієвий рівень з магнітом YATO 40см, 2 капсули (YT-30060) | 301 грн. |
Алюмінієвий рівень з магнітом 2 капсули 40 см YATO (YT-30060) | 352 грн. |
Рівень алюмінієвий з магнітом YATO YT-30060 2 капсули 40 см | 352 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →