Смеситель Zerix SUS-017 ZX3143
Zerix SUS-017 ZX3143 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Zerix SUS-017 ZX3143
Все цены 10 →Змішувач для кухні одноважільний ZERIX SUS-017 сатин нержавіюча сталь ZX31 | 1 005 грн. |
Змішувач для кухні Zerix SUS-017 (ZX3143) | 1 005 грн. |
Змішувач для кухні з нержавіючої сталі SUS304 ZERIX SUS-017 (ZX3143) | 1 005 грн. |
Змішувач для кухні з нерж. сталі SUS304 ZERIX SUS-017 (ZX3143) | 1 005 грн. |
Змішувач для кухні з нерж. сталі SUS304 Zerix SUS-017 (ZX3143) | 1 005 грн. |
eще 5 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →