Змішувач Zerix Z65-LOP-B135
Zerix Z65-LOP-B135 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zerix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zerix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zerix Z65-LOP-B135
Усі ціни 11 →Змішувач для душу одноважільний ZERIX LOP-B 135 хром силумін з душовим наб | 725 грн. |
Zerix Смеситель для душа ZERIX LOP-B 135 (ZX0039) | 725 грн. |
Змішувач для душу ZERIX LOP-B 135 | 725 грн. |
Змішувач для душа ZERIX LOP-B 135 (ZX0039) | 725 грн. |
Змішувач Zerix LOP-B135 (74801) | 867 грн. |
ще 6 пропозицій
Додаткові функції і можливості змішувача Zerix Z65-LOP-B135:
- В комплекті настінний тримач для душового гарнітура
- Праворуч на фото представлена рукоятка для даної моделі
РекомендуємоПорівняти в таблиці →