Змішувач Zerix T61-DFR-A722
Zerix T61-DFR-A722 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zerix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zerix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zerix T61-DFR-A722
Усі ціни 17 →Змішувач для ванної двовентильний із довгим виливом ZERIX DFR-A 722 хром с | 927 грн. |
Zerix Смеситель для ванны ZERIX DFR-A 722 (ZX0013) | 927 грн. |
Змішувач для ванни ZERIX DFR-A 722 | 927 грн. |
Zerix Смеситель для ванны ZERIX DFR-A 722 с полнооборотной кран буксой (ZX | 927 грн. |
Змішувач для ванни ZERIX DFR-A 722 з полнооборотной кран буксой (ZX2959) | 927 грн. |
ще 12 пропозицій
Додаткові функції і можливості змішувача Zerix T61-DFR-A722:
- Зліва на фото представлена рукоятка для даної моделі
РекомендуємоПорівняти в таблиці →