Змішувач Zerix PUD3 146 ZX2789
Zerix PUD3 146 ZX2789 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zerix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zerix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zerix PUD3 146 ZX2789
Змішувач для ванної одноважільний із коротким виливом ZERIX PUD3 146 хром | 1 248 грн. |
Zerix Смеситель для ванны ZERIX PUD3 146 (ZX2789) | 1 248 грн. |
Змішувач для ванни ZERIX PUD3 146 (ZX2789) | 1 248 грн. |
Змішувач для ванни Zerix PUD3 146 (ZX2789) | 1 248 грн. |
Змішувач для ванної одноважільний із коротким виливом ZERIX PUD3 146 хром | 1 248 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →