Daewoo DABL 3000E
Videos 5Photos 3 |
Daewoo DABL 3000E |
|
Information in model description is for reference purposes.
Before buying always check characteristics and configuration of product with online store manager
Catalog Daewoo 2024 - new products, best sales and most actual models Daewoo.
Before buying always check characteristics and configuration of product with online store manager
Buy Daewoo DABL 3000E
Садовий пилосос-повітродувка електрична DAEWOO DABL 3000EЕкологічний електродвигун DAEWOO Два режими роботи: повітродувка та пилосос Алюмінієва крильчатка для ефективного подрібнення Легка заміна оснастки для переведення з повітродувки на пилосос Висока продуктивність до 870 м3/год Електронне регулювання обертів двигуна Сопло спеціальної форми для збільшення швидкості повітряного потоку Об'ємний м... moreішок для зібраного матеріалу Davi.com.uaLess than year (Kyiv) Report | 4 300 ₴ |
Садовий пилосос-повітродувка Daewoo Dabl 3000E DABL3000EЕлектричний пилосос з повітродувкою DAEWOO DABL 3000E
Електрична повітродувка/пи Saren.com.ua4 year with us (Lviv) Report | 4 237 ₴ |
Садовый пылесос-воздуходувка Daewoo Dabl 3000E DABL3000EЭлектрический пылесос с воздуходувкой DAEWOO DABL 3000E Электрическая воздуходувка/пы Timesport.com.ua4 year with us (Lviv) Report | 4 156 ₴ |
Садовий пилосос-повітродувка Daewoo Dabl 3000EЕлектричний пилосос з повітродувкою DAEWOO DABL 3000E
Електрична повітродувка/пи Tomdom.in.ua4 year with us (Lviv) Report | 4 227 ₴ |
AccessoriesAll accessories for Daewoo DABL 3000E →
Video reviews
Электрическая воздуходувка и пылесос | DAEWOO DABL 3000E | Купи на Дачу
1 April234 view
Хорошая альтернатива бензиновой воздуходувке — DAEWOO DABL 3000E
9 December 20216 941 view
Подробный обзор воздуходувки-пылесоса DAEWOO DABL 3000E
15 May 20205 039 view
Воздуходувка-пылесос электрическая DAEWOO DABL 3000E мини тест
24 September 2022414 view
DAEWOO DABL 3000E - Воздуходувка пылесос
5 October 20215 633 view
We recommendCompare using chart →
from 3 299 ₴
electric, 3000 W, bag volume: 50 L, blowing, suction, mulching
from 1 880 ₴
electric, 1800 W, bag volume: 45 L, blowing, suction, mulching