KOER KB-10007-01
Photos 3 |
KOER KB-10007-01 |
|
Neoperl aerator.
Information in model description is for reference purposes.
Before buying always check characteristics and configuration of product with online store manager
Buy KOER KB-10007-01
All prices 12 →Змішувач для умивальника одноважільний KOER KB-10007-05 чорний латунь KR34 | 3 632 ₴ |
Змішувач для умивальника KOER KB-10007-05 (Колір чорний) (KR3439) | 3 632 ₴ |
Змішувач для умивальника одноважільний KOER KB-10007-01 хром латунь KR3438 | 3 174 ₴ |
Змішувач для умивальника KOER KB-10007-01 (Колір хром) (KR3438) | 3 174 ₴ |
Змішувач для умивальника Koer KB-10007-05 (Колір чорний) (KR3439) | 3 632 ₴ |
7 more offer(s)
We recommendCompare using chart →