KOER KB-72003-01
Photos 10 |
KOER KB-72003-01 |
|
Neoperl aerator.
Information in model description is for reference purposes.
Before buying always check characteristics and configuration of product with online store manager
Buy KOER KB-72003-01
All prices 46 →Змішувач для кухні із краном для фільтрованої води KOER KB-72003-09 чорний | 4 567 ₴ |
Змішувач для кухні Koer KB-72003-01 з виходом для питної води (KR3375) | 4 519 ₴ |
Зміш. для кухні з виходом для питної води KOER KB-72003-02 (Колір нерж+сил | 4 754 ₴ |
Змішувач для кухні із краном для фільтрованої води KOER KB-72003-01 сірий | 4 519 ₴ |
Змішувач для кухні із краном для фільтрованої води KOER KB-72003-07 чорний | 4 865 ₴ |
20 more offer(s)
We recommendCompare using chart →