KOER KB-14007-01
Photos 3 |
KOER KB-14007-01 |
|
Information in model description is for reference purposes.
Before buying always check characteristics and configuration of product with online store manager
Buy KOER KB-14007-01
All prices 10 →Змішувач для умивальника одноважільний KOER KB-14007-01 хром латунь KR3446 | 2 876 ₴ |
Змішувач для умивальника KOER KB-14007-05 водоспад (Колір чорний) (KR3447) | 3 292 ₴ |
Змішувач для умивальника одноважільний KOER KB-14007-05 чорний латунь KR34 | 3 292 ₴ |
Змішувач для умивальника KOER KB-14007-01 водоспад (Колір хром) (KR3446) | 2 876 ₴ |
Змішувач для умивальника Koer KB-14007-01 водоспад (Колір хром) (KR3446) | 2 876 ₴ |
5 more offer(s)
We recommendCompare using chart →