KOER KB-40008-01
Photos 5 |
KOER KB-40008-01 |
|
Neoperl aerator.
Information in model description is for reference purposes.
Before buying always check characteristics and configuration of product with online store manager
Buy KOER KB-40008-01
All prices 13 →Змішувач для ванної одноважільний із коротким виливом KOER KB-40008-01 хро | 5 129 ₴ |
Змішувач для ванни з коротким виливом KOER KB-40008-01 (Колір хром) (KR347 | 5 129 ₴ |
Змішувач для ванної одноважільний із коротким виливом KOER KB-40008-05 чор | 6 168 ₴ |
Змішувач для ванни з коротким виливом KOER KB-40008-05 (Колір чорний) (KR3 | 6 168 ₴ |
Змішувач для ванни з коротким зливом KOER KB-40008-01 (Колір хром) (KR3472 | 5 129 ₴ |
8 more offer(s)
We recommendCompare using chart →