KOER KI-70005-02
Photos 4 |
KOER KI-70005-02 |
|
Information in model description is for reference purposes.
Before buying always check characteristics and configuration of product with online store manager
Buy KOER KI-70005-02
All prices 22 →Змішувач для кухні одноважільний з гнучким виливом KOER KI-70005-07 чорний | 3 715 ₴ |
Змішувач для кухні KOER KI-70005-07 з силіконовим виливом KR3389 | 3 715 ₴ |
Змішувач для кухні Koer KI-70005-02 з силіконовим виливом (KR3388) | 3 431 ₴ |
Змішувач для кухні з KOER KI-70005-02 нержавіючої сталі SUS304 (Колір нерж | 3 431 ₴ |
Змішувач для кухні KOER KI-70005-02 з силіконовим виливом KR3388 | 3 431 ₴ |
17 more offer(s)
We recommendCompare using chart →