KOER KI-70004-02
Photos 5 |
KOER KI-70004-02 |
|
Information in model description is for reference purposes.
Before buying always check characteristics and configuration of product with online store manager
Buy KOER KI-70004-02
All prices 36 →Змішувач для кухні із висувною лійкою KOER KI-70004-07 сірий нержавіюча ст | 3 223 ₴ |
Змішувач для кухні KOER KI-70004-07 з висувним виливом KR3387 | 3 223 ₴ |
Змішувач для кухні Koer KI-70004-02 з висувним виливом (KR3385) | 2 946 ₴ |
Змішувач для кухні KOER KI-70004-02 з нержавіючої сталі SUS304 з висувним | 2 946 ₴ |
Змішувач для кухні із висувною лійкою KOER KI-70004-05 чорний нержавіюча с | 2 994 ₴ |
20 more offer(s)
We recommendCompare using chart →