Samsung HG-50BU800 50 " (HG50BU800EUXEN)
Photos 6 |
Samsung HG-50BU800 50 "
Screen:50 ", 3840x2160 px, 60 Hz, ids 2200 fps
Picture:4K upscaling, HDR, colour enhancement, brightness enhancement
Multimedia:T2 tuner, Smart TV, Wi-Fi, LAN
Which TV panel is the best? And which one is perfect in terms of price and quality?We study the pros and cons of modern TV panels
How to choose a TV diagonal and resolution for your room?Is it always worth taking a larger TV? Perhaps 55" will be too much for a small room, but 32" is a perfect option?
All specifications
Buy Samsung HG-50BU800 50 "
All prices 7 →Телевізор Samsung HG50BU800EUXENНадайте своїм гостям легкий доступ до їхнього улюбленого контенту
Серія HBU8000 - новий готельний телевізор для найкращих... moreрозваг у готелі. Завдяки точній якості зображення UHD і доступу до найкращих потокових сервісів, готельні телевізори серії HBU8000 додають індивідуальний підхід до кожного перебування, що підвищує ймовірність повернення ваших гостей. Технологія Dynamic Crystal Color - це рішення для виведення розваг у вашому готелі на абсолютно новий рівень. Мільярд різних відтінків дозволяє гостям готелю сприймати навіть найтонші колірні відмінності.
Спрощений пошук контенту - також на Netflix
Smart Hub надає гостям легкий доступ до різноманітного та персоналізовано Saren.com.ua4 year with us (Lviv) Report | 38 581 ₴ |
Монітор Samsung HG50BU800EUXEN | 37 023 ₴ On order Show Conditions |
Samsung HG50BU800EUXEN | 36 120 ₴ On order Show Conditions |
Samsung HG50BU800EUXEN | 37 023 ₴ On order Show Conditions |
Samsung HG50BU800EUXEN | 37 926 ₴ On order Show Conditions |
Телевизор Samsung HG50BU800EUXENПредоставьте своим гостям легкий доступ к их любимому контентуСерия HBU8000 - новый гостиничный телевизор для лучших развлече... moreний в отеле. Благодаря точному качеству изображения UHD и доступу к лучшим потоковым сервисам, гостиничные телевизоры серии HBU8000 добавляют индивидуальный подход к каждому пребыванию, что повышает вероятность возвращения ваших гостей. Технология Dynamic Crystal Color - это решение для вывода развлечений в вашем отеле на совершенно новый уровень. Миллиард различных оттенков позволяет гостям отеля воспринимать даже самые тонкие цветовые различия.Упроще Timesport.com.ua4 year with us (Lviv) Report | 38 598 ₴ |
Телевізор Samsung HG50BU800EUXENНадайте своїм гостям легкий доступ до їхнього улюбленого контенту
Серія HBU8000 - новий готельний телевізор для найкращих... moreрозваг у готелі. Завдяки точній якості зображення UHD і доступу до найкращих потокових сервісів, готельні телевізори серії HBU8000 додають індивідуальний підхід до кожного перебування, що підвищує ймовірність повернення ваших гостей. Технологія Dynamic Crystal Color - це Tomdom.in.ua4 year with us (Lviv) Report | 38 592 ₴ |
Series Samsung hotelCompare using chart →
from 22 428 ₴
32 ", Full HD, 60 Hz, ids 2100 fps, QLED, Smart TV, Wi-Fi, LAN, T2 tuner
from 37 760 ₴
55 ", 4K, 60 Hz, ids 2200 fps, HDR10+, 4K upscaling, Smart TV, Wi-Fi, LAN, T2 tuner
from 84 480 ₴
75 ", 4K, 60 Hz, ids 2200 fps, HDR10+, 4K upscaling, Samsung Crystal 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, T2 tuner
from 36 120 ₴
50 ", 4K, 60 Hz, ids 2200 fps, HDR10+, 4K upscaling, Smart TV, Wi-Fi, LAN, T2 tuner
from 93 040 ₴
75 ", 4K, 60 Hz, ids 2200 fps, HDR10+, 4K upscaling, Smart TV, Wi-Fi, LAN, T2 tuner
from 122 800 ₴
75 ", 4K, 60 Hz, ids 3100 fps, QLED, Edge LED, HDR10+, 4K upscaling, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, T2 tuner
from 122 800 ₴
75 ", 4K, 60 Hz, ids 3100 fps, QLED, Direct Dual LED, HDR10+, 4K upscaling, no Smart TV, Wi-Fi, LAN, T2 tuner
from 61 080 ₴
55 ", 4K, 60 Hz, HDR10+, 4K upscaling, Smart TV, Wi-Fi, LAN, T2 tuner
from 38 200 ₴
65 ", 4K, 60 Hz, ids 1300 fps, HDR10+, 4K upscaling, Smart TV, Wi-Fi, LAN, T2 tuner
from 28 260 ₴
43 ", 4K, 60 Hz, ids 2200 fps, HDR10+, 4K upscaling, Samsung Crystal 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, T2 tuner
from 34 320 ₴
50 ", 4K, 60 Hz, ids 2200 fps, HDR10+, 4K upscaling, Samsung Crystal 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, T2 tuner
from 29 880 ₴
55 ", 4K, 60 Hz, ids 2200 fps, HDR10+, 4K upscaling, Samsung Crystal 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, T2 tuner
AccessoriesAll accessories for Samsung HG-50BU800 →
Samsung HG-50BU800 configurations
Price for Samsung HG-50BU800 |
---|---|---|---|---|
Samsung HG-50BU800 50 " | from 36 120 ₴ | 10 offers | ||
Samsung HG-55BU800 55 " | from 37 760 ₴ | 4 offers | ||
Samsung HG-75BU800 75 " | from 93 040 ₴ | 4 offers |
We recommendCompare using chart →
from 37 760 ₴
55 ", 4K, 60 Hz, ids 2200 fps, HDR10+, 4K upscaling, Smart TV, Wi-Fi, LAN, T2 tuner
from 34 320 ₴
50 ", 4K, 60 Hz, ids 2200 fps, HDR10+, 4K upscaling, Samsung Crystal 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, T2 tuner
from 30 180 ₴
50 ", 4K, 60 Hz, ids 2800 fps, HDR10+, FreeSync, 4K upscaling, Samsung Crystal 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, voice control, assistant, T2 tuner
from 20 010 ₴
55 ", 4K, 60 Hz, ids 2200 fps, HDR10+, 4K upscaling, Smart TV, Wi-Fi, LAN, voice control, assistant, T2 tuner
from 39 939 ₴
49 ", 4K, 60 Hz, ids 2200 fps, HDR10, Dolby Vision, FreeSync, 4K upscaling, Smart TV, Wi-Fi, LAN, voice control, assistant, T2 tuner, ≥ 4 HDMI
from 25 000 ₴
48 ", 4K, 60 Hz, OLED, HDR10, Dolby Vision, 4K upscaling, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, voice control, assistant, T2 tuner
from 31 310 ₴
48 ", 4K, 60 Hz, OLED, HDR10, Dolby Vision, 4K upscaling, LG α 7 Gen 4, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, assistant, air gun, T2 tuner, ≥ 4 HDMI
from 24 180 ₴
50 ", 4K, 60 Hz, QLED, FALD, HDR10+, FreeSync, 4K upscaling, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, LAN, subwoofer, voice control, assistant, T2 tuner, ≥ 4 HDMI
from 25 530 ₴
50 ", 4K, 60 Hz, ids 3100 fps, QLED, Edge LED, HDR10+, FreeSync, 4K upscaling, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, voice control, assistant, T2 tuner, ≥ 4 HDMI
from 29 700 ₴
55 ", 4K, 60 Hz, ids 3500 fps, QLED, Direct Dual LED, HDR10, FreeSync, 4K upscaling, Samsung Quantum 4K, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, voice control, assistant, T2 tuner, ≥ 4 HDMI
from 7 149 ₴
32 ", 60 Hz, Wi-Fi, Chromecast, LAN, voice control, assistant, air gun, T2 tuner
from 35 060 ₴
48 ", 4K, 100 Hz, OLED, HDR10, Dolby Vision, FreeSync, 4K upscaling, LG α 9 Gen 6, Smart TV, Wi-Fi, AirPlay 2, LAN, subwoofer, voice control, assistant, air gun, ≥ 4 HDMI