Литий диск 2DRV WH11 8,5x19/5x112 ET35 DIA66,6
Відео 3Фото 13 | від 4 814 до 19 406 грн. Порівняти ціни 18 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації 2DRV WH11 16
Характеристики
2DRV WH11 8,5x19/5x112 ET35 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2DRV 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2DRV.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2DRV WH11 8,5x19/5x112 ET35 DIA66,6
Сортувати
Wheelworld WH11 R19 W8.5 PCD5x112 ET35 DIA66.6 gloss dark gun metal | 11 059 грн. |
Wheelworld WH11 Dark Gunmetal Glanzend (DGM+) (R19 W8.5 PCD5x112 ET35 DIA6 | 10 699 грн. |
WheelWorld WH11 R19 W8.5 PCD5x112 ET35 DIA66.6 Silver 18878 | 9 019 грн. |
Wheelworld WH11 (8.5J x 19 5x112 ET35 DIA66.6) На замовлення з Європи. | 9 682 грн. |
WHEELWORLD WH11 (8.5J x 19 5x112 ET35 DIA66.6 ) | 10 069 грн. |
ще пропозиції 13 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі