Літня шина Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 235/55 R19 105W
Відео 13Фото 9 |
Виберіть розмір шин
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 235/55 R19 105W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 235/55 R19 105W
Усі ціни 36 →Шина GoodYear Eagle F1 Asymmetric 5 235/55 R19 105W XL MO | 5 048 грн. |
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 235/55 R19 105W XL MO | 5 616 грн. |
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 235/55 R19 105W XL MO | 5 280 грн. |
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 235/55 R19 105W XL MO | 6 253 грн. |
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 (235/55R19 105W) | 5 495 грн. |
ще 20 пропозицій
0 1 1 2 |
225/50 R17. Відкотив на цій гумі трохи більше 20 т.км, гумою повністю задоволений, зношування мінімальне внутрішня частина боковини трохи стирається більше, розвал - сходження в ідеалі, балансування в нормі. Виробництво Німеччина. Стоїть на Ауді А4 250л.с. повний привод Відмінне зчеплення з дорогою, як на сухому, так і на мокрому асфальті. Ні пробуксовок, ні переставок при вході в поворот немає. Короткий передбачуваний гальмівний шлях. Зношування шини при 20т. Км мінімальний, близько 2,2 – 2,3 мм. Континенталь преміум контакт зносився за цей пробіг в 1,5 рази більше за однакового стилю водіння. Але за комфортом приємніше. Найприємніший бонус це дуже прийнятна ціна за осудну якість та відмінні характеристики Досить галасливі, але за своїх плюсів, це особливо не турбує користуюся Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 245/40 R18 97Y більше року |
Взяв докатати сезон на м3 46, після ведмедика гума відверто ніяка, навіть з урахуванням що поставив на ширші диски ціна 1 колесо ледве відбалансували, їздити окуратно, так як зчеплення відверто слабке Николай Перов: користуюся Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 265/35 R18 97Y менше місяця |
Показано 2 з 4 відгуків
ще 2 відгуки
Відеоогляди
Модификації Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 235/55 R19 105W
Ціни на Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 235/55 R19 105W |
---|---|---|---|---|
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 235/55 R19 101H | від 5 203 грн. | 19 пропозицій | ||
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 235/55 R19 101H Mercedes-Benz | від 5 159 грн. | 20 пропозицій | ||
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 235/55 R19 105W | від 5 048 грн. | 36 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →