Литий диск Rial M12 8x19/5x112 ET38 DIA66,6
Відео 1Фото 17 | від 8 443 до 12 540 грн. Порівняти ціни 11 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації Rial M12 45
Характеристики
Rial M12 8x19/5x112 ET38 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rial 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rial.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Rial M12 8x19/5x112 ET38 DIA66,6
Сортувати
Диски Rial M12 8x19 5x112 ET38 DIA66,6 (black polished) | 9 238 грн. |
Rial M12 Diamant-Schwarz (R19 W8.0 PCD5x112 ET38 DIA66.6) | 10 099 грн. |
Rial M12 (8J x 19 5x112 ET38 DIA66.6) Polar Silver На замовлення з Європи. | 9 877 грн. |
Диски Rial M12 8x19 5x112 ET38 DIA66,6 (diamond black) (1001907020) | 9 586 грн. |
Диски Rial M12 8x19 5x112 ET38 DIA66,6 (silver) | 8 443 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі