Персональний комп'ютер 2E Rational Vigeo 2E-10099
від 34 172 до 38 254 грн. Порівняти ціни 10 →Проц:Core i7, 12700, 1.6 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:UHD Graphics 770 Накопичувач:512 ГБ ОС:Windows 11 Pro |
Модифікації 2E Rational Vigeo 41
Характеристики
2E Rational Vigeo 2E-10099 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Rational Vigeo 2E-10099
Сортувати
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Rationa (2E-10099) | 34 172 грн. |
Персональный компьютер (ПК) 2E Rationa (2E-10099) | 34 172 грн. |
Компьютер 2E Rational Intel i7-12700, 16Gb, F512GB, UMA, B660, 2E-E130, 50 | 34 869 грн. |
Системний блок 2E Rational (2E-10099) 2E-10099 | 34 619 грн. |
Компьютер персональный 2E Rational Intel i7-12700, 16Gb, F512GB, UMA, B660 | 34 869 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Рекомендуємо