Персональний комп'ютер 2E Rational Alfa 2E-2605
Відео 14 | від 12 485 до 14 140 грн. Порівняти ціни 16 →Проц:Core i5, 10400, 2.9 ГГц ОЗП:8 ГБ Відео:UHD Graphics 630 Накопичувач:120 ГБ ОС:DOS |
Модифікації 2E Rational Alfa 54
Характеристики
2E Rational Alfa 2E-2605 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Rational Alfa 2E-2605
Сортувати
2E Rational (2E-2605) | 12 913 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Rational (2E-2605) | 12 485 грн. |
Персональный компьютер (ПК) 2E Rational (2E-2605) | 12 485 грн. |
2E Rational (2E-2605) | 12 639 грн. |
Персональный компьютер 2E Rational Intel i5-10400/H410/8/120F/int/FreeDos/ | 12 739 грн. |
ще пропозиції 11 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо