Персональний комп'ютер 2E Rational Vigeo 2E-3044
від 12 387 до 14 029 грн. Порівняти ціни 18 →Проц:Core i3, 10100, 3.6 ГГц ОЗП:8 ГБ Відео:UHD Graphics 630 Накопичувач:250 ГБ ОС:DOS |
Модифікації 2E Rational Vigeo 41
Характеристики
2E Rational Vigeo 2E-3044 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Rational Vigeo 2E-3044
Сортувати
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Rational (2E-3044) | 12 387 грн. |
Персональный компьютер (ПК) 2E Rational (2E-3044) | 12 387 грн. |
2E Rational (2E-3044) | 12 549 грн. |
Персональный компьютер 2E Rational Intel i3-10100/H410/8/250F/int/FreeDos/ | 12 639 грн. |
2E Rational (2E-3044) | 12 549 грн. |
ще пропозиції 13 → |
Закрити
Рекомендуємо