Персональний комп'ютер 2E Rational Basis 2E-4692
від 18 202 до 20 351 грн. Порівняти ціни 12 →Проц:Core i5, 10400, 2.9 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:UHD Graphics 630 Накопичувач:1000 ГБ ОС:DOS |
Модифікації 2E Rational Basis 1
Характеристики
2E Rational Basis 2E-4692 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Rational Basis 2E-4692
Сортувати
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Rational (2E-4692) | 18 208 грн. |
Персональный компьютер (ПК) 2E Rational (2E-4692) | 18 208 грн. |
2E Rational (2E-4692) | 18 449 грн. |
Персональний комп'ютер 2E Rational Intel i5-10400/H410/16/512F+1000/i | 18 579 грн. |
2E Rational (2E-4692) | 18 449 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Рекомендуємо