Персональний комп'ютер 2E Rational Runa 2E-4726
Фото 7 | від 19 874 до 22 223 грн. Порівняти ціни 10 →Проц:Ryzen 5, 3600, 3.6 ГГц ОЗП:16 ГБ Відео:GeForce GT 1030, 2 ГБ Накопичувач:2000 ГБ ОС:DOS |
Модифікації 2E Rational Runa 1
Характеристики
2E Rational Runa 2E-4726 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Rational Runa 2E-4726
Сортувати
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Rational (2E-4726) | 19 874 грн. |
Персональный компьютер (ПК) 2E Rational (2E-4726) | 19 874 грн. |
Системний блок 2E Rational (2E-4726) | 20 129 грн. |
Персональний комп'ютер 2E Rational AMD Ryzen 5 3600/B450/16/240F+2000 | 20 279 грн. |
Системний блок 2E Rational (2E-4726) | 20 129 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Рекомендуємо