Персональний комп'ютер 2E Octal Runa 2E-7601
Фото 11 | від 20 815 до 28 521 грн. Порівняти ціни 11 →Проц:Core i5, 10400F, 2.9 ГГц ОЗП:8 ГБ Відео:GeForce GT 1030, 2 ГБ Накопичувач:1000 ГБ ОС:без ОС |
Модифікації 2E Octal Runa 170
Характеристики
2E Octal Runa 2E-7601 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Octal Runa 2E-7601
Сортувати
Персональный компьютер (ПК) 2E Octal (2E-7601) | 20 815 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Octal (2E-7601) | 20 815 грн. |
Персональний комп'ютер 2E Octal Intel i5-10400F/H510/8/512F+1000/NVD1 | 21 239 грн. |
Системний блок 2E Octal (2E-7601) 2E-7601 | 21 079 грн. |
ПК 2E Octal Intel i5-10400F/H510/8/512F+1000/NVD1030-2/FreeDos/G2107/500W | 21 239 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Рекомендуємо