Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Contego Neo 2E-9662
від 93 452 до 104 684 грн. Порівняти ціни 9 →2023 рікComplex Gaming (ігрові)ігровий16 ядердискретнаSSD+SSD (2 диски)звук 7.1підтримка VRWindows 11 Проц:Core i7, 13700F, 1.5 ГГц ОЗП:32 ГБ Відео:GeForce RTX 4070 Ti, 12 ГБ Накопичувач:2000 ГБ ОС:Windows 11 Home |
Модифікації 2E Complex Gaming Contego Neo 56
Характеристики
2E Complex Gaming Contego Neo 2E-9662 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити 2E Complex Gaming Contego Neo 2E-9662
Сортувати
Персональный компьютер (ПК) 2E Complex Gaming (2E-9662) | 93 452 грн. |
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Complex Gaming (2E-9662) | 93 452 грн. |
Компьютер 2E Complex Gaming Intel i7-13700F, 32Gb, F1TB+F2TB, NVD4070TI-12 | 95 359 грн. |
Системний блок 2E Complex Gaming (2E-9662) 2E-9662 | 94 699 грн. |
Компьютер персональный 2E Complex Gaming Intel i7-13700F, 32Gb, F1TB+F2TB, | 95 359 грн. |
2E Complex Gaming 2E-9662 | 93 630 грн. |
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i7-13700F, 32GB, F1TB+F2TB, | 95 359 грн. |
2E 2E-9662 | 104 684 грн. |
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i7-13700F, 32Gb, F1TB+F2TB, | 93 600 грн. |
Закрити
Рекомендуємо