Мишка
2E MF2010
Фото 4 |
2E MF2010 2021 рік |
|
Фірмові технології у світі комп'ютерних мишокЯкі технології бувають у мишках і що за переваги вони дають у тих чи інших задачах
Як вибрати мишку для ігор, офісних задач та творчої роботиРозбираємося з тонкощами ринку комп'ютерних мишок і вибираємо варіанти, що підходять для вас
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити 2E MF2010
Усі ціни 56 →2E MF2010 WL (2E-MF2010WB) Black 2E-MF2010WB | 429 грн. |
Миша бездротова 2Е MF2010 Rechargeable WL Black | 429 грн. |
Миша 2E MF2010 WL Black (2E-MF2010WB) | 687 грн. |
Мишка 2E MF2010 Wl Black (2E-MF2010WB) | 429 грн. |
Мышка 2E MF2010 Rechargeable WL Black (2E-MF2010WB) 2E-MF2010WB | 429 грн. |
ще 20 пропозицій
Ергономічність. Зручність.
Ціна. Акумулятор замість змінних батарейок, але я за 10 днів ще жодного разу не заряджав, то може це і не буде проблемою. Ihor Tsvetkov: користуюся 2E MF2010 менше місяця |
Додати відгук
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Через порівняно великий розмір мишка лежить у руці дуже впевнено і вимагає напруги коли у процесі роботи доводиться піднімати і переставляти.
Займаюся аудіо та відео продакшеном, а також трохи граю у шутери так що можу оцінити зручність і ця миша мене повністю влаштовує.
Єдине до чого можна причепитися,-колесо розташоване трохи далі для мого пальця, ніж у попередній мишці, але через кілька днів використання я цього вже не помічаю.