Мишка
2E MF225
2E MF225 |
|
Фірмові технології у світі комп'ютерних мишокЯкі технології бувають у мишках і що за переваги вони дають у тих чи інших задачах
Як вибрати мишку для ігор, офісних задач та творчої роботиРозбираємося з тонкощами ринку комп'ютерних мишок і вибираємо варіанти, що підходять для вас
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити 2E MF225
Усі ціни 31 →Миша 2E MF225 Silent WL BT Black (2E-MF225WBK) | 399 грн. |
Миша 2E 2E-MF225WBK | 663 грн. |
Мышка 2E MF225 Silent WL BT Black (2E-MF225WBK) 2E-MF225WBK | 399 грн. |
Мышь 2E MF225 Silent Wireless/Bluetooth Black (2E-MF225WBK) | 399 грн. |
Мишка 2E MF225 Silent Wireless/Bluetooth Black (2E-MF225WBK) | 399 грн. |
ще 20 пропозицій
Ергономічна, тиха, має 2 типи з'єднання та кнопку переключення DPI Через дрібну насічку іноді проковзує палець на металевому коліщатку Олег: користуюся 2E MF225 менше місяця |
Додати відгук
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Для порівняння: за ту ж вартість, ведмедик 2Е MF225 на голову вище від ширпотребної ведмедика RZTK, у якої навіть кнопки вимкнення немає і для перенесення в сумці потрібно витягувати батарейку.