2E Gaming HyperDrive Pro WL (2E-MGHDPR-WL-BK)
Відео 1Фото 10 |
2E Gaming HyperDrive Pro WL |
|
Універсальна комп'ютерна мишка з комбінованим підключенням (USB-кабель або радіоприймач з 10-метровим радіусом дії), RGB-підсвічуванням, змінними перемикачами клавіш та гнучким регулюванням маси. Саме останній фактор є головною особливістю пристрою. По-перше, у комплект із мишкою входять змінні верхні панелі, які помітно змінюють відчуття від маніпулятора. Звичайна гладка панель не особливо схильна до забруднень і припаде до душі шанувальникам класики.
А ось перфорована панель злегка знижує вагу та балансування маніпулятора, покращує вентиляцію та підсилює ефект, створюваний вбудованим RGB-підсвічуванням. По-друге, в комплектацію з маніпулятором входять грузики для регулювання ваги в стилі кіберспортивних олдскульних мишок, що дозволяють змінювати вагу з точністю до пари грамів. На відміну від лайтової версії HyperDrive в модифікації Pro встановлений більш серйозний сенсор PixArt 3370 з максимальною роздільною здатністю 19K DPI, екстремальним прискоренням до 50G і максимальною швидкістю 400 ips.
Більш серйозні сенсори з чутливістю до 30K DPI зустрічаються виключно у професійних маніпуляторах вартістю в 2-3 рази вищими. Незважаючи на належність швидше до початкового рівня, маніпулятор від 2E Gaming гідно виглядає навіть на тлі перевірених мишок від Razer, Asus та SteelSeries. Наприклад, виробник передбачив систему гарячої заміни механічних перемикачів, забезпечивши пристрій відразу двома комплектами свічок (Kailh GM 8.0 та TTC Gold 60M).
Змінні тефлонові глайди на той випадок, якщо оригінальні зітруться або з якоїсь причини заважатимуть. За допомогою фірмового програмного забезпечення користувач може переінакшити функції бічних кнопок, налаштувати макроси, змінити частоту DPI та налаштувати ефекти RGB-підсвічування. У разі USB-підключення використовується гнучкий кабель з легкого та міцного паракорду, який не ковзає по столу, не чіпляється за виступи та при необхідності легко складається. Картину завершує RGB-підсвічування корпусу із підтримкою різноманітних світлових ефектів.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Купити 2E Gaming HyperDrive Pro WL
Усі ціни 46 →2E Gaming HyperDrive Pro RGB Wireless (2E-MGHDPR-WL-BK) Black 2E-MGHDPR-WL | 2 399 грн. |
Миша 2E Gaming HyperDrive Pro RGB Wireless (2E-MGHDPR-WL-BK) | 2 199 грн. |
Миша ігрова 2E Gaming HyperDrive Pro WL RGB Black | 2 399 грн. |
Миша 2E 2E-MGHDPR-WL-BK | 2 226 грн. |
Мишка 2E Gaming HyperDrive Pro Rgb Wireless/USB Black (2E-MGHDPR-WL-BK) | 2 399 грн. |
2 0 1 1 |
Вважаю кращою нахідкою за всю годину, награвши в кс з нею багато годин, жодного разу не підвела, миттєва реакція, легкий хід, приємне натискання клавіш сенсор, аккумулятор, легкість, точність націлювання, форма, колесо, гарний комплект поставки (додаткові мікріки, накладки з відчинками тощо), підсвітка яка регулюється (для себе вимкнувши, довше живе) програмне забезпечення, а саме запрограмований ДПІ не завжди співпадає з іншими бездротовими ведмедиками, інтерфейс міг би бути кращим. Дмитрий Глухов: користуюся 2E Gaming HyperDrive Pro WL більше року |
Ведмедик працює нормально, швидко, чітко Форма як у Logitech g pro x superlight, сенсор, легкість, аккумулятор, підсвітка Софт, Програмне забезпечення, dpi трохи неправильно закодований Дмитрий Глухов: користуюся 2E Gaming HyperDrive Pro WL більше року |
Замовивши в 1 раз прийшла бракована міш не працювала без провіду, замовивши 2 раз прийшла і вже просто лагала без провіду по радіо. Зручна форма миші, легка. Погана збірка миші та дуже погане колесо миші. Gemb1t: користуюся 2E Gaming HyperDrive Pro WL менше місяця |