Мишка
2E MG320
Відео 4Фото 4 |
2E MG320 2020 рікRGB підсвічування |
|
Фірмові технології у світі комп'ютерних мишокЯкі технології бувають у мишках і що за переваги вони дають у тих чи інших задачах
Як вибрати мишку для ігор, офісних задач та творчої роботиРозбираємося з тонкощами ринку комп'ютерних мишок і вибираємо варіанти, що підходять для вас
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити 2E MG320
Усі ціни 79 →2E Gaming MG320 (2E-MG320UB) Black 2E-MG320UB | 599 грн. |
Миша ігрова 2E Gaming MG320 RGB USB Black (2E-MG320UB) | 599 грн. |
Миша 2E Gaming MG320 Rgb Usb Black (2E-MG320UB) | 852 грн. |
Мишка 2E Gaming MG320 Black (2E-MG320UB) | 599 грн. |
Мышка 2E Gaming MG320 Black (2E-MG320UB) 2E-MG320UB | 599 грн. |
ще 20 пропозицій
Через півроку після покупки зламалася кнопка потрійного кліку Зручна Зламалася кнопка Андрей: користуюся 2E MG320 більше року |
у мишки дуже гарний відгук і це дуже сподобається геймерам! підсвічування, якість матеріалів, яскрава, зручно лежить в руці (особливо в моїй вона у мене дуже велика), коштує копійки! кнопка потрійного відгуку не особливо в зручному місці але з часом забуваєш про неї і то вона для ігор не сильно потрібна на кшталт кс:го, але для повільніших ігор де не особливо потрібна швидка реакція кнопка підійде! ПАВЕЛ: користуюся 2E MG320 кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →