SSD A-Data LEGEND 850 ALEG-850-512GCS 512 ГБ
Відео 10Фото 7 |
A-Data ALEG-850-512GCS |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A-Data 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A-Data.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації A-Data LEGEND 850 ALEG-850-512GCS
Ціни на A-Data LEGEND 850 ALEG-850-512GCS |
---|---|---|---|---|
A-Data LEGEND 850 ALEG-850-512GCS 512 ГБ | від 2 458 грн. | 1 пропозиція | ||
A-Data LEGEND 850 ALEG-850-1TCS 1 ТБ | від 3 206 грн. | 47 пропозицій | ||
A-Data LEGEND 850 ALEG-850-2TCS 2 ТБ | від 5 705 грн. | 42 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →